Home > artykuł sponsorowany > Zebra ZT420 – nowoczesna drukarka niewielkich rozmiarów

Zebra ZT420 – nowoczesna drukarka niewielkich rozmiarów

Drukarka Zebra ZT420 to urządzenie, które usprawni codzienną pracę w każdym przedsiębiorstwie – niezależnie od dziedziny, w jakiej ono działa.

Drukarka Zebra ZT420 to urządzenie, które usprawni codzienną pracę w każdym przedsiębiorstwie – niezależnie od dziedziny, w jakiej ono działa. Jest to urządzenie niewielkie o ogromnych możliwościach, warto zatem w nie zainwestować, szczególnie iż jest ulepszoną wersją innych modeli tego typu.

shopping-2614155_1920.jpg

Model ten jest wszechstronnym urządzeniem półprzemysłowy w wersji RFID. Jest kontynuacją dotychczasowych drukarek Z Series – posiada jednak pewne ulepszenia, dzięki którym praca wykonywana przez Zebrę jest znacznie wydajniejsza. Czym zatem obecna wersja drukarki różni się od swoich poprzedniczek? Przede wszystkim wydruk wykonywany jest znacznie szybciej niż dotychczas oraz lepsza jest jego jakość. Oprócz ulepszeń z zakresu wydruku, posiada ona również szeroki zakres łączności i jest urządzeniem niezawodnym, dlatego ma duże zastosowanie w wielu instytucjach.

Drukarka Zebra ZT420 szczególnie polecana jest firmom handlowym, przemysłowym, logistycznym oraz wszelkim instytucjom działającym w ochronie zdrowia. Nie znaczy to jednak, iż w innych przedsiębiorstwach model ten się nie sprawdzi – wręcz przeciwnie. Urządzenie może być wykorzystywane we wszystkim miejscach, w których codzienna praca opiera się na produkcji etykiet w dużych ilościach, jednocześnie bez konieczności robienia przestojów w drukowaniu. Wspomniana wcześniej wysoka jakość druku – aż do 300dpi – pozwala na wydruk etykiet nawet o bardzo niewielkim rozmiarze.

Zebra jest niezwykle łatwa w obsłudze, nie trzeba zatem posiadać szczególnych umiejętności, aby móc z niej korzystać każdego dnia. Konstrukcja oparta na metalowej ramie oraz składanej pokrywie umożliwia szybką wymianę rolki etykiet, jak i wszelkich innych elementów. Duży kolorowy wyświetlacz oraz intuicyjny interfejs ułatwiają codzienną pracę – m.in. w razie pojawienia się problemu, użytkownik szybko go zlokalizuje. W drukarce zostały wykorzystane takie języki oprogramowania jak EPL oraz ZPL – dzięki nim ułatwiona jest migracja z innych drukarek. Wszelkie wykorzystane rozwiązania zostały skonstruowane w taki sposób, aby w przypadku gdy firma korzysta z pomocy urządzeń innych marek, nie musiała następować konieczność zmiany etykiet lub aplikacji.

Nie jest ławo znaleźć odpowiednie urządzenie, które spełni wszelkie stawiane przed nim oczekiwania – szczególnie gdy w danej firmie znajdują się już urządzenia innych marek. Jedną z najważniejszych wówczas cech, jest niezakłócona praca – bez względu na to, kto jest producentem. Drukarka Zebra doskonale radzi sobie w towarzystwie innych produktów.