Home > Gry > Wolfenstein 2: The New Colossus coraz bliżej premiery na Nintendo Switch

Wolfenstein 2: The New Colossus coraz bliżej premiery na Nintendo Switch

Wolfenstein 2: The New Colossus to świetna i zarazem jedna z najlepiej ocenianych gier typu FPS ostatnich lat. Wielu graczy jak i krytyków uważa, że kontynuacja Wolfensteina to najlepsza „strzelanka” od kultowego już Call of Duty 4: Modern Warfare.

 

„Nowy Kolos” na Nintendo Switch
Premiera gry na w/w konsole będzie miała miejsce w czerwcu tego roku, a dokładniej 29 czerwca, a więc czas najlepszy by się wydawał w końcu wakacje będą już trwały w najlepsze. Jak wiadomo Nintendo Switch to także przenośna konsola, która może być idealnym sposobem na zabicie nudy podczas długich podróż itp., więc premiera tak dobrej gry jaką jest Wolfenstein 2: The New Colossus to strzał w dziesiątkę producenta. Z pewnością większość graczy konsoli od japońskiego producenta zaopatrzy się w najnowszą produkcję.

Kompromisy względem Switcha
Wiadomym jest, że Nintendo Switch odstaje co nieco mocą od konkurencji w postaci PlayStation 4 czy Xbox One, a o PC już nie mówiąc. To też ludzie odpowiedzialni za konwersje gry na konsolę Nintendo muszą pójść na pewne kompromisy jeżeli chodzi o grafikę, nie ma jednak tragedii gdyż gra dalej wygląda świetnie, a można to zobaczyć na niedawno wypuszczonym zwiastunie. Wiadomo, że będzie chodziła w niższej rozdzielczości niż na pozostałych platformach oraz że obraz wyświetlany będzie w 30 klatkach.

Mimo wszystko jest to świetna wiadomość, w końcu mieć taką grę w możliwie każdym miejscu i czasie to istna rozkosz dla fanów gier wideo. Kto nie marzył o graniu poza domem na wygodnej i przenośnej konsolce w takie wspaniałe gry jak Wolfenstein, niech pierwszy rzuci kamień!

Źródło: Gry-Online
Autor: Szymon „Soter” Setlak