Home > Newsy > Transcend rozszerza swoją ofertę o pendrive’a JetFlash 280T

Transcend rozszerza swoją ofertę o pendrive’a JetFlash 280T

Firma Transend poinformowała właśnie o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnej, szybkiej pamięci masowej. Pendrive JetFlash 280T zbudowany został na 96-warstwowych kościach pamięci 3D NAND, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w zastosowaniach profesjonalnych.

Szybki pendrive do zastosowania przez specjalistów

Wykorzystanie podczas produkcji pendrive’a JetFlash 280T szybkich pamięci 3D NAND sprawiło, że może on zostać wykorzystany na przykład w obsłudze sprzętu medycznego, wojskowego, w systemach monitoringu, komputerach samochodowych i terminalach POS. Nośnik jest wyposażony w interfejs USB 3.1 Gen 1, który umożliwia szybkie przesyłanie dużej ilości danych, a także podłączenie go do komputerów oraz szerokiej gamy innych przemysłowych urządzeń. Osiąga prędkość odczytu do 140 MB/s oraz zapisu do 40 MB/s.

Ponadprzeciętna wytrzymałość i wsparcie dla oprogramowania Transcend Elite

Jak podaje producent, pendrive JetFlash 280T jest niezwykle wytrzymały oraz przystosowany do pracy w przedziale temperatur od 0°C do 70°C. Nośnik wytrzymuje do 3 000 cykli P/E. Średni czas bezawaryjnej pracy (MTBF) wynosi 1 000 000 godzin. Urządzenie będzie można nabyć w trzech wariantach pojemnościowych: 32 GB, 64 GB i 128 GB. Producent oferuje specjalne oprogramowanie TRANSCEND Elite kompatybilne z systemami macOS, Windows i Android. Pozwala ono na tworzenie kopii zapasowych, a także szyfrowanie oraz przywracanie danych. JetFlash 280T będzie dostępny na zamówienie. Sugerowane ceny wynoszą 46 PLN za wersję 32 GB, 79 PLN za 64 GB oraz 146 PLN za 128 GB. Producent zapewnia trzyletnią gwarancję na sprzęt.

Źródło: Materiały prasowe