Home > artykuł sponsorowany > Top 3 pralek, które uruchomisz za pomocą smartfona

Top 3 pralek, które uruchomisz za pomocą smartfona

Coraz chętniej wybieramy tzw. inteligentny sprzęt – począwszy od smartfona, poprzez zegarek, a teraz także pralkę. Są one znacznie praktyczniejsze, oferując wiele dodatkowych i ułatwiających nam życie funkcji. Jeśli szukasz dobrej pralki, którą będziesz mógł sterować z poziomu telefonu, poniżej przedstawiamy nasz TOP 3 takich modeli – to pralka Samsung Quick Drive.

Inteligentny sprzęt robi na rynku furorę – to jedno z kryterium, które zwykle bierzemy pod uwagę przy zakupie danego produktu. Czy jest to po prostu pralka czy lodówka, oczekujemy coraz więcej, gdyż chętnie korzystamy z nowoczesnych rozwiązań – jak pralka Samsung Quick Drive czy lodówka LG InstaView Door-in-Door ze szklanym panelem. Jeśli też lubisz innowacje, zobacz inteligentne pralki – oto trzy wybrane modele.

Samsung Quick Drive

Pralki Samsunga dzięki nowej technologii umożliwiają uzyskanie czystego i świeżego prania nawet o połowę szybciej. Aż 50% oszczędności czasu i 20% oszczędności energii przemawia za jej zakupem do wielu użytkowników. Ponadto bęben w sprzęcie Samsung Quick Drive wyposażony jest dodatkowo w tylną płytę i obie części obracają się niezależnie od siebie. Brud jest usuwany szybciej i skutecznie.

Co więcej, w pralkach zastosowano system AddWash, dzięki czemu można dodawać ubrania do środka już w trakcie prania, a także Smart Control. Uruchomisz pralkę z poziomu smartfona – zdalnie, z każdego miejsca – a także otrzymasz powiadomienie o postępach jej pracy.

LG F4J8VS2W

Drugą z propozycji obok wybranego modelu Samsung Quick Drive jest pralka LG – np. F4J8VS2W. Jej atuty to klasa energetyczna A+++, funkcja natrysku wodnego Turbo Wash gwarantująca szybkie i oszczędne pranie, program Allergy Care pozwalający na zlikwidowanie alergenów za pomocą pary, a także technologia SmartThinQ. Oznacza ona, że możesz obsługiwać swoją pralkę zdalnie, np. z pracy lub ze sklepu, a także pobierać dodatkowe programy prania i korzystać z innowacji.

Candy Bianca BWM 149PH7/1-S

Pralka Samsung Quick Drive czy LG F4J8VS2W nie są jedynymi, które oferują zdalne sterowanie. Łatwą obsługę za pomocą smartfona zapewnia też kilka modeli firmy Candy. To również świetny wybór dla miłośników nowych technologii, którzy nie przepadają za praniem i chcieliby ten obowiązek zmienić w przyjemność.

Intuicyjne sterowanie i łatwy wybór programu zdecydowanie w tym pomogą! Model sam dopasuje odpowiednie ustawienia, aby sprostać Twoim potrzebom. Wystarczy pobrać aplikację SimplyFi, aby swobodnie korzystać z technologii Smart Touch. W sprzęcie zastosowano też inteligentny monitoring – dostaniesz informację np. o konieczności wyczyszczenia filtra czy uruchomienia programu samoczyszczenia.