Home > Gry > Twórcy Life is Strange pracują nad kolejnymi grami?

Twórcy Life is Strange pracują nad kolejnymi grami?

life is strange

Dontnod, francuskie indie studio odpowiedzialne za Life is Strange oraz nadchodzący Vampyr, pracuje nad wieloma niezapowiedzianymi grami jak wynika z raportu francuskiej strony Le Figaro.

 

Plany studia Dontnod

Raport sugeruje, że Dontnod pracuje obecnie nad jednym niezapodzianym jeszcze tytułem i rozmawia z większym wydawcą o dwóch kolejnych grach. W skrócie jedna gra jest prawdopodobnie w fazie produkcji, a dwie pozostałe są w przyszłych planach studia. Trzeba jednak pamiętać, że nie są to oficjalne doniesienia, a jedynie spekulacje, więc należy podchodzić z dystansem do tej wiadomości. Raport mówi również o przygodowej grze studia wspomnianą w zeszłym roku, której to Bandai Namco ma być wydawcą.

O grze

Gra, nad którą rzekomo pracuje Dontnod ma być osadzona w fikcyjnym mieście w Stanach Zjednoczonych i być skupiona na rodzaju śledztwa, które gracz będzie musiał przeprowadzić. Studio ogłosiło, że więcej szczegółów będzie dane usłyszeć nam jeszcze w tym roku, więc możliwym jest że podczas prezentacji przygodówki usłyszymy także o innych nadchodzących tytułach studia.

Jedno jest pewne, najbliższym, potwierdzonym tytułem od Dontnod jest gra Vampyr, która premierę będzie miała w tym roku już 5 czerwca. Studio podgrzało atmosferę dostatecznie i wielu graczy z całego świata z wypiekami na twarzy czeka na najnowsze ich dzieło.

Źródło: pcgamer.com
Autor: Szymon „Soter” Setlak