Home > Newsy > Street Fighter – zapowiedź nowości na E3 bądź Comic-Conie

Street Fighter – zapowiedź nowości na E3 bądź Comic-Conie

Rok 2017 przyniesie nam 30 urodziny serii Street Fighter. Jeśli wierzyć producentowi serii, Yoshinori Ono, to studio odpowiedzialne za wydanie gry, przygotowało dla graczy kilka niespodzianek z okazji rocznicy.

Ono zapytany o przyszłe plany studia Capcom przez IGN odpowiedział: „na E3, albo nawet na San Diego Comic-Con mamy przygotowaną jedną czy  dwie niespodzianki, które, mamy nadzieję spodobają się naszym fanom” Jak wiadomo deweloperzy planują wypuścić kilka nowych postaci do gry Street Fighter V w bieżącym roku, byłoby więc to miłym zaskoczeniem, jeśli niespodzianką o której mówi Ono okaże właśnie nowa postać.

Niedawno ogłoszony został „Ultra Street Fighter 2” na Nintendo Switch, a więc może dane nam będzie zobaczyć port na PCta? Słowo „niespodzianka” przywodzi na myśl jednak coś więcej, niż tylko nową postać. Może coś, co zupełnie odmieni dotychczasowy wygląd serii? Poczekamy, zobaczymy. Póki co możemy tylko snuć domysły póki żadna z wersji nie została oficjalnie potwierdzona.

Jedną z gier studia Capcom, której możemy spodziewać się na PC w tym roku jest Marvel vs. Capcom Infinite. Ostatni trailer ukazuje pojedynki dwóch na dwóch oraz trzech na trzech, które stały się w pewnym rodzaju znakiem rozpoznawczym serii. Póki co zostały potwierdzone postacie Iron Man, Captain Marvel, Captain America, Morrigan, Ryu i Mega Man X.

Źródło: PC Gamer

Marcin Gabriel Owoc