Home > Mobilne > Samsung Galaxy Tab S3 w przedsprzedaży. Znamy ceny!

Samsung Galaxy Tab S3 w przedsprzedaży. Znamy ceny!

Podczas tegorocznych targów MWC odbywających się w Barcelonie Samsung zaprezentował ciekawy tablet posiadający 9,7-calowy ekran Super AMOLED pracujący w rozdzielczości 2048 x 1536 oraz 4 GB pamięci operacyjnej. Już teraz możemy go kupić w przedsprzedaży na terenie naszego kraju.

Galaxy Tab S3 został wyceniony przez sklep X-Kom na 2899 złotych w wersji WiFi. Za sprzęt z modułem LTE przyjdzie nam zapłacić aż 3299 złotych. Kwoty te były do przewidzenia, ponieważ kilka dni wcześniej na niemieckim Amazonie tablet został wystawiony za 679 euro w tańszym wariancie, a z łącznością LTE za 769 euro, jednak i tak wydaje się, że to nieco za dużo nawet jak na sprzęt o takiej specyfikacji.Najnowszy tablet od Samsunga poza 9,7-calowym ekranem wyposażony został w leciwy już czterordzeniowy układ Snapdragon 820 wyprodukowany w 14-nanometrowym procesie. Za wydajność odpowiadać będzie 4 GB pamięci operacyjnej, a na pliki dostaniemy 32 GB pamięci (z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności 256 GB). Główny aparat pochwalić się może optyką 13 Mpix, a przedni 5 Mpix, a z czujników znajdziemy tutaj akcelerometr, czujnik Halla, czujnik RGB,żyroskop i czujnik geometryczny.

Za zasilanie odpowiedzialna jest bateria o pojemności 6000 mAh, która obsługuje funkcję szybkiego ładowania. To bardzo dobra informacja dla użytkowników, jednak nawet ta funkcja oraz dosyć mocne podzespoły nie do końca usprawiedliwiają tak wysoką cenę. Odnosi się wrażenie, że Samsung zaczyna brać przykład z Apple i oferuje klientom sprzęt po zawyżonej stawce.