Home > Gry > Pierwszy DLC do Call of Duty: Infinite Warfare już dostępny!

Pierwszy DLC do Call of Duty: Infinite Warfare już dostępny!

Pierwszy pakiet map dla najnowszej gry z serii Call of Duty jest już dostępny. Mowa o Sabotage, bo właśnie tak nazywa się pierwsze DLC.

DLC dodaje do gry cztery nowe mapy dla rozgrywki wieloosobowej i nowy epizod trybu Infinite Warfare Zombies – „Rave in the Redwoods”

Mapy przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej o których mowa:

-Noir – mroczne miasto inspirowane futurystycznym Brooklynem. Noir to klasyczna mapa typu “three-lane” rozgrywająca się w dystopijnej przyszłości, gdzie śródmiejskie kawiarnie i parki otaczają brutalną strefę wojny.

-Neon – oryginalnie wzorowane na przyszłościową symulację walki w terenie zabudowanym, na mapie losowo generowane są obiekty a ustrzeleni przeciwnicy rozpływają się w pikselach.-

-Renaissance – umiejscowiona we Włoszech mapa Renaissance, na której gracze ścierają się ze sobą w klasycznej Wenecji, wąskie zabytki i budynki na pewno wywrą pewnego rodzaju presję na graczach.

-Dominion –  nowoczesna interpretacja kultowej mapy Afghan znanej z Modern Warfare 2

„Sabotage wprowadza do gry cztery nowe mapy dla wielu graczy, które nawiązują do różnych stylów rozgrywki tak, by każdy znalazł coś dla siebie” – mówi Dave Stohl, szef studia Infinity Ward. „Gracze zetrą się w bezpardonowej walce w takich sceneriach jak Brooklyn przyszłości, renesansowa, włoska dzielnica, a nawet w okolicy znanej z mapy Afghan w Modern Warfare 2, odtworzonej w marsjańskiej scenerii jako Dominion. Do tego uświadczą Rave in the Redwoods, który przekracza granice zombie-szaleństwa, przenosząc kooperację między graczami w wizję horroru z lat 90., wyjętą wprost z filmu na VHS. Można spodziewać się masy dobrej muzyki i genialnej zabawy” – dodaje

Pakiet DLC Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage kosztuje 61 złotych, obejmując cztery mapy i epizod „Rave in the Redwoods” Posiadacze Przepustki Sezonowej oprócz dodatku otrzymają także po 10 Rzadkich Zrzutów Zaopatrzeniowych oraz dodatkowe 1000 punktów do wydania podczas montowania prototypowych broni.

Źródło: informacja prasowa

Gabriel Marcin Owoc