Home > Recenzje > Sprzęt > Nowe powerbanki LAMAX – zastrzyk energii dostępny w każdym momencie

Nowe powerbanki LAMAX – zastrzyk energii dostępny w każdym momencie

LAMAX Electronics (LAMAX), producent urządzeń elektrycznych, wprowadza do swojej oferty dwa nowe banki energii – LAMAX Fast Charge 15 000 mAh i LAMAX 20 000 mAh Fast Charge, które różnią się między sobą przede wszystkim pojemnością i doskonale uzupełniają inne produkty z rodziny LAMAX.

Firma LAMAX zasłynęła ze swojego pokaźnego portfolio przenośnych głośników. Tego typu urządzenia nie są samowystarczalne, dlatego też w każdym momencie może zabraknąć im energii. Dlatego też producent do swojej oferty wprowadził parę minimalistycznych i stylowych powerbanków, które z łatwością zmieszczą się do torebki czy plecaka i uratują smartfon czy przenośny głośnik przed całkowitą utratą energii. Producent zapewnia, że model LAMAX 20 000 mAh Fast Charge, jest w stanie naładować głośnik LAMAX MusiCan1 o pojemności 1200 mAh nawet 16 razy!

Oczywiście power banki LAMAX są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami, dlatego są w stanie naładować każde urządzenie przenośne, niezależnie od jego marki. LAMAX Fast Charge 15 000 mAh i LAMAX 20 000 mAh Fast Charge zostały wyposażone po trzy porty USB. Oznacza to, że są w stanie ładować trzy urządzenia jednocześnie. Na pokładzie znalazły się dwa klasyczne porty USB (QC3.0) i jedno USB-C. Dzięki technologii Fast Charge naładowanie iPhone’a do 50 procent pojemności zajmie jedynie pół godziny.

48461346432_9acb2f8f3d_o

Konstrukcja wykonana została z metalu, co sprawia, że urządzenia są bardzo wytrzymałe i nie straszne są im najbardziej ekstremalne sytuacje. Bez problemu wytrzymują ciężką przeprawę przez góry i zabójcze dla elektroniki plaże. Dzięki zaokrąglonym krawędziom, oba powerbanki LAMAX Fast Charge 15 000 mAh i LAMAX 20 000 mAh Fast Charge zapewniają pewny chwyt, co zmniejsza prawdopodobieństwo upadku.

Wielką zaletą dwóch nowych powerbanków LAMAX jest możliwość ładowania urządzeń przez USB-C. Używanie tego USB typu C jest bardzo komfortowe, ponieważ niezależnie od tego jak włożymy kabel do portu, ten zawsze będzie pasował. Niezależnie od zastosowanego portu wejściowego (USB-C lub microUSB), banki energii można w pełni naładować w ciągu zaledwie kilku godzin.

Praktyczne funkcje obu powerbanków LAMAX Fast Charge 15 000 mAh i LAMAX 20 000 mAh Fast Charge obejmują: wskaźnik LED określający stan naładowania powerbanku oraz ochronę przed przepięciem, przegrzaniem i przeładowaniem. Oba modele różnią się również rozmiarem i wagą. Wariant 15 000 mAh ma wymiary 135 x 70 x 18 mm i waży 330 gramów, większa wersja jest o 100 gramów cięższa i 6,5 mm grubsza.

Banki energii LAMAX FastCharge są dostępne w ofercie producenta. Wariant o pojemności 15 000 mAh został wyceniony na 215 PLN, zaś pojemniejsza wersja 20 000 mAh to koszt około 250 złotych.

 

Więcej informacji na temat najnowszych powerbanków firmy LAMAX znajduje się tutaj:

https://tech.lamax-electronics.com/pl/15000mah/

https://tech.lamax-electronics.com/pl/20000mah/