Home > Newsy > Neverwinter i Star Trek Online łączą siły, by wesprzeć ogólnoświatowe działania humanitarne

Neverwinter i Star Trek Online łączą siły, by wesprzeć ogólnoświatowe działania humanitarne

Perfect World Entertainment i Cryptic Studios, we współpracy z Wizards of the Coast ogłosili własnie, że gry Neverwinteri Star Trek Online na licencji ViacomCBS Consumer Products, połączyły siły, by wesprzeć ogólnoświatowe działania humanitarne dla potrzebujących.
Od dziś poszukiwacze przygód i kapitanowe mogą odwiedzać stronę Groupees, gdzie znajdą przedmioty do tych dwóch gier, których zakup wesprze osoby poszkodowane w tych niepewnych czasach. 100% przychodów Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ze sprzedaży tych przedmiotów zostanie przekazanych dwóm organizacjom non-profit, które wspierają służby zdrowia i edukację potrzebujących na całym świecie. Gry wspierać będą Pop Culture Hero Coalition – organizację przeciwdziałająca mobbingowi prowadzoną przez Chase’a Mastersona z Deep Space Nine Star Trek Online – oraz United Way – globalną organizację non-profit, której celem jest zapewnienie edukacji, zdrowia i stabilności finansowej każdemu człowiekowi na ziemi.

Poniżej znajduje się lista pakietów z Groupees, które są już teraz dostępne dla Neverwinter i Star Trek Online. Promocja obejmuje dwa poziomy dla każdej gry w cenie 2 USD i 10 USD (uwaga: opcje płatności elektronicznych są globalne, a klienci międzynarodowi będą mieli możliwość płatności w lokalnej walucie w oparciu o aktualne kursy wymiany). Należy pamiętać, że nakłady niektórych produktów są ograniczone i mogą się szybko wyczerpać.

Neverwinter

Dostępne na wszystkich platformach (PC, Xbox One, PlayStation 4) – Poziom 1 – 2,00 USD: Zestaw z wyborem niebieskiego towarzysza – do wyboru „Cambion Magus” lub „Astral Deva”. Poziom 2 – 10,00 USD:Zestaw Legendy Smoczej Krwi, Użytkownicy, którzy kupią ten poziom, otrzymają automatycznie przedmioty z poziomu 1.

Star Trek Online

Dostępne na wszystkich platformach (PC, Xbox One, PlayStation 4) – Poziom 1 – 2,00 USD: Czerwony, niebieski i żółty risiański karakal, Czerwony, niebieski i żółty heroiczny tribble, Tytuł „Heroic”, Poziom 2 – 10,00 USD:, Statek T6 „Somerville Intel Science Vessel”, Statek T6 „Batlh Intel Science Vessel”, 1 moduł floty, Użytkownicy, którzy kupią ten poziom, otrzymają automatycznie przedmioty z poziomu 1.

Założona w 2013 roku Pop Culture Hero Coalition jest pierwszą organizacją 501c-3 non-profit, która korzysta z interaktywnych opowiadań z programów telewizyjnych, komiksów i filmów do rozwijania podstawowych zdolności w zakresie ochrony zdrowia psychicznego – w tym tych niezbędnych dla zwiększenia odporności psychicznej i empatii, lepszego radzenia sobie z gniewem, rozwiązywania konfliktów oraz przeciwdziałania przemocy, uzależnieniom i nawiązywaniu szkodliwych relacji. Programy organizacji pracują również nad tym, aby położyć kres mobbingowi we wszystkich jego formach – w tym rasizmowi, mizoginizmowi, mobbingowi LGBTQI+, cyberprzemocy i innym formom niesprawiedliwości. Program „Heroic Journey at Home” jest dostępny na całym świecie w czterech językach dla dzieci, młodzieży i rodziców zmagających się z emocjonalnymi i psychologicznymi skutkami izolacji podczas pandemii wirusa COVID-19. Więcej informacji można znaleźć na stronie popculturehero.org lub w mediach społecznościowych @SuperheroIRL.

United Way Bay Area (UWBA) walczy o stabilność finansową i równe szanse dla mieszkańców ośmiu hrabstw Bay Area. UWBA stosuje innowacyjne, holistyczne podejście do likwidacji zjawiska ubóstwa poprzez rzecznictwo i programy wspierające osoby w każdym wieku – zapewniając swobodny dostęp do pomocy rodzinnej, coachingu finansowego i zawodowego oraz dając zatrudnienie i spełniając podstawowe potrzeby biednych rodzin. UWBA jest oddziałem United Way Worldwide, największej na świecie organizacji non-profit finansowanej ze środków prywatnych. Jesteśmy zaangażowani w prawie 1800 społeczności w ponad 40 krajach i terytoriach na całym świecie, by tworzyć zrównoważone rozwiązania dla wyzwań stojących przed naszymi społecznościami. Do partnerów United Way należą firmy globalne, krajowe i lokalne, organizacje non-profit, rządowe, obywatelskie i wyznaniowe, a także nauczyciele, liderzy rynku pracy, pracownicy służby zdrowia, seniorzy, studenci i wielu innych.

Neverwinter to darmowa gra MMORPG akcji z dynamiczną walką i epickimi podziemiami. Gracze eksplorują rozległe miasto Neverwinter i jego okolice, poznając jego żywą historię w Zapomnianych Krainach i walcząc z jego licznymi wrogami. Neverwinter jest dostępne za darmo w cyfrowej wersji na komputerach PC oraz konsolach Xbox One (z Xbox Live Gold*) i PlayStation®4 (PlayStation®Plus nie jest wymagane).

*Na konsoli Xbox, wymagane członkostwo Xbox Live Gold (sprzedawane oddzielnie).

Aby pobrać i zagrać w Neverwinter już dziś za darmo, odwiedź playneverwinter.com.