Home > Gry > „Najbardziej Pożądane Gry” czyli promocja na platformie GOG.com

„Najbardziej Pożądane Gry” czyli promocja na platformie GOG.com

GOG to platforma ukochanej w Polsce, a od niedawna na całym świecie firmy CD Projekt. Studio odpowiedzialne za wydanie takich świetnych gier jak trylogia Wiedźmin postanowiło zainicjować ogromne przeceny, które objęły aż ponad 150 gier.

 

Najlepsze gry w najlepszej cenie
Pod nazwą „Najbardziej Pożądane Gry” GOG ma do zaoferowania świetne produkty takie jak chociażby gra roku 2015 – Wiedźmin 3: Dziki Gon, który w edycji Game of the Year kosztuje jedyne 59,89 zł co jest nie lada okazją, gdyż za same dodatki przyjdzie nam zapłacić więcej niż za wszystko w jednym tutaj. Nie tylko Wiedźminem gracze żyją i GOG postanowił przecenić także takie perełki jak niedawny sukces w postaci SUPERHOT, strzelanki która podbiła serca graczy i okazałą się świetną produkcją, obecnie kosztuje tylko 14,99 czyli 50% mniej od normalnej ceny.

Do promocji trafiły także takie gry jak chociażby druga część klasyka RPG – Baldur’s Gate II w wersji rozszerzonej, a także nie tak odległa premierowo Syberia 3.

Śpieszcie się!
Promocja „Najbardziej Pożądane Gry” trwać będzie do 23 kwietnia, więc jeżeli chcecie zaopatrzyć się w jedne z lepszych gier poprzednich lat to warto się czym prędzej zastanowić i dokonać transakcji. GOG.com pokazał, że jest świetną konkurencją dla takich gigantów jak Steam od Valve czy Origin od ekipy Electronic Arts. Daję to graczom możliwość wyboru, a rywalizacja pomiędzy platformami niejednokrotnie objawia się obniżkami cen.

Poniżej znajdziecie listę najpopularniejszych przecenionych gier, a wszystkie gry dostępne są oczywiście na stronie, lub aplikacji komputerowej GOG.com

przecena

… i wiele innych.

Źródło: Gry-Online.pl
Autor: Szymon „Soter” Setlak