Home > Gry > Wkrótce rozpoczną się Mistrzostwa w FIFA Ultimate Team

Wkrótce rozpoczną się Mistrzostwa w FIFA Ultimate Team

Tryb gry FIFA Ultimate Team jeszcze nigdy nie był tak emocjonujący. W tym roku najlepsi z najlepszych walczyć będą o niebywale wysoką stawkę. Mistrzostwa FIFA Ultimate Team rozpoczną się 4 lutego, ściągając zespoły z całego świata do walki o nagrody warte 1,3 miliona amerykańskich dolarów. Poza główną pulą, każdy kto weźmie udział otrzyma nagrody w grze, zależne od tego jak daleko dojdzie.

Zespoły biorące udział mogą starać się o uczestnictwo biorąc udział w serii turniejów kwalifikacyjnych. Pierwsze przez wbudowany do gry tryb gry „Mistrzostwa FUT”, grając w Lidze Weekendowej, należy zdobyć wystarczająco dobre wyniki, później w kwalifikacji regionalnej pokonać wszystkich po kolei i wziąć udział we właściwym finale. Grać mogą tylko użytkownicy konsol Xbox One i Playstation 4, inne platformy nie są wspierane.

„Od premiery FIFA 17 ponad sześć milionów graczy brało udział w Mistrzostwach FUT, a więcej niż 2,000 z nich zmagało się w turniejach kwalifikacyjnych”, powiedział Brent Koning, odpowiedzialny za profesjonalny gaming. „Teraz topowi gracze z całego świata są gotowi by pokazać że to oni są najlepsi w grze”- dodaje.

Pierwsze regionalne kwalifikacje sezonu pierwszego odbędą się 4 lutego w Paryżu, następne w Sydney i Miami odpowiednio 11 i 19 lutego. Kolejny etap będzie mieć miejsce 8 kwietnia w Vancouver, a następnie w Singapurze, 22 kwietnia i w Madrycie 6 maja. Finał mistrzostw FUT rozegra się w Berlinie, 20 maja, z 16 najlepszymi zespołami walczącymi o pulę nagród wynoszącą 400,000$.

Źródło: gamespot.com

Gabriel Marcin Owoc