Home > artykuł sponsorowany > Gdzie kupować tani abonament Xbox Live Gold?

Gdzie kupować tani abonament Xbox Live Gold?

Chcesz wykupić abonament Xbox Live Gold, ale nie masz pełnej sumy? W takim przypadku warto poszukać tańszych ofert! Gdzie możemy je znaleźć i wykupić je abonament bez niebezpieczeństwa?

Za sprawą abonamentu Xbox Live Gold możemy nie tylko grać z innymi graczami w trybie wieloosobowym on-line na naszej konsoli, ale również możemy uzyskać dodatkowe udogodnienia. Abonament pozwala na dostęp do wybranych gier za darmo, na korzystanie z dodatkowych rabatów oraz usług, na przykład na strumieniowanie rozgrywki na żywo z usługą Mixer.

Wobec tego każdy, kto lubi grać na swojej konsoli Xbox, powinien również sprawdzić, co do zaoferowania ma abonament Xbox Live Gold, ponieważ jego wykupienie to bardzo opłacalny wybór, gdy gramy regularnie – sami lub ze znajomymi.

Oryginalne ceny abonamentu Xbox Live Gold:

  • 29 złotych za 1 miesiąc
  • 79 złotych za 3 miesiące
  • 249 złotych za 12 miesięcy

Ceny mogą wydawać się dość wysokie, ale warto wskazać, że w ich ramach mamy do dyspozycji pełną paletę świetnych usług dla graczy. Nawet kilka miesięcy abonamentu zwróci nam się wtedy, gdy regularnie gramy, na przykład wtedy, gdy otrzymamy gry, które chcieliśmy kupić, ale dotychczas tego nie zrobiliśmy.

Jak nie przepłacać za Xbox Live Gold?

Chyba każdy z nas lubi płacić mniej – właśnie dlatego wiele osób chcących dołączyć do grona społeczności Xbox Live Gold szuka też tańszych abonamentów od oryginalnych cen dyktowanych przez Microsoft oraz Xbox. To możliwe, gdy zrobimy zakup na specjalnych serwisach internetowych z doładowaniami.

Abonament za 180 złotych na rok zamiast 249 złotych? Zanim jednak skusimy się za taką ofertę, powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy konkretny serwis sprzedający nam takie tanie abonamenty Xbox Live Gold jest godny zaufania. Może zdarzyć się, że po prostu stracimy nasze pieniądze. Szukajmy wobec tego informacji na różnych forach internetowych.

Również możemy śledzić promocje, które pozwalają nam na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu procent od ceny oryginalnej – możemy wtedy wykupić kilka abonamentów, aby zaoszczędzić jeszcze więcej w dłuższej perspektywie czasu.