Home > artykuł sponsorowany > Klawiatury dla graczy – E-Blue

Klawiatury dla graczy – E-Blue

Konstrukcje klawiatur proponowane od kilku lat przez firmę E-Blue rewelacyjnie odnajdują się w aktualnej rzeczywistości, która zdominowana jest przez gry wymagające szybkich reakcji. Producent ten w szczególności podbił serca graczy klawiaturami mechanicznymi – dzisiaj coraz popularniejszym komponentem zestawów komputerowych. E-Blue lub wprowadzać prekursorskie rozwiązania techniczne.

Największym wzięciem cieszą się obecnie klawiatury dla graczy z kolekcji Cobra II. Są to bardzo duże urządzenia, na których użytkownik swobodnie może rozłożyć swoje dłonie. Jak przystało na produkt mający stanowić jedną z atrakcji efektownego zestawu komputerowego, uzupełnione zostały fascynującym podświetleniem w trzech barwach. Jeśli chodzi o podświetlenie, E-Blue opanowało sztukę wbudowywania go w sprzęt komputerowy na poziomie mistrzowskim. Klawiatury Cobra II pozwalają regulować szybkość reakcji. Cecha ta zapewniła im sympatię wielu graczy. Oferują one w sumie 104 klawisze – włącznie z panelem do obsługi multimediów.

Spośród klawiatur mechanicznych najczęściej zamawiany jest model E-Blue Mazer. Została ona wykonana w kolorze białym, co może zdziwić, gdyż gracze zazwyczaj preferują czarne konstrukcje. Jako, że klawiatury dla graczy zostają poddane naprawdę dużemu obciążeniu w krótkim okresie czasu po zakupie, klawisze zamontowane w E-Blue Mazer zostały zbudowane, aby wytrzymywać do 50 milionów uderzeń. Wielobarwne podświetlenie dodaje urządzeniu bardzo nowoczesnego stylu i idealnie rozchodzi się po białej powierzchni zastosowanej w obudowie tego modelu. Spód klawiatury został wzbogacony o specjalne punkty antypoślizgowe – to istotne rozwiązanie, gdy gra potrafi wciągnąć nas do reszty w swoją akcję.

mazer

W aktualnych katalogach produktowych firmy E-Blue znajdziecie nawet sprzęt upodobniający się do pancerzu zakładanego przez Iron Mana. Przewodnią barwą w tym modelu jest kolor złoty. Klawiatura E-Blue Iron Man zawiera bardzo intuicyjną opcję blokady klawiszy. Reakcja klawiszy może zostać ustawiona na jednym z 3 poziomów. Złoty kolor zabójczo wygląda w ciemności, gdy zostanie połączony z podświetleniem klawiatury.

Akcesoria komputerowe od E-Blue konkurują z największymi markami jak Razer czy Logitech. Coraz częściej wychodzą zwycięsko z tego starcia. Nie tylko klawiatury, ale również wyjątkowe myszki komputerowe lub słuchawki dla graczy są przez E-Blue windowane na wyższy poziom estetyczny. W najbliższym czasie firma planuje także wprowadzić do obrotu szeroka gamę biurek dedykowanych graczom.

Klawiatury firmy E-Blue czekają pod adresem
https://gamera.pl/kategoria-produktu/klawiatury/

Artykuł sponsorowany