Home > artykuł sponsorowany > Grając w gry zdobywaj nagrody! – reklama

Grając w gry zdobywaj nagrody! – reklama

Każdy gejmer marzy o zdobyciu kolejnego levelu i byciu najlepszym w grze, przy której spędza wolny czas. Wyższym poziomem
szczęścia byłoby, gdyby ktoś postanowił wynagrodzić nas za to, że gramy. Tylko pozornie wydaje się to nieosiągalne – dzięki stronie Bananki.pl Twoje hobby może przynieść Ci wymierne korzyści!

Siódme niebo graczy

Powiedzieć, że Bananki.pl są miejscem, gdzie można zagrać za darmo w świetne gry, to nie powiedzieć nic. Dlaczego? Dlatego, że portal ten oferuje swoim użytkownikom znacznie więcej! Omówmy jednak „sprawę” po kolei. Po pierwsze, Bananki.pl są miejscem, gdzie każdy gracz znajdzie grę idealną dla siebie – są tutaj popularne w Polsce i na świecie gry RPG, MMO, symulatory, gry akcji czy sportowe. Niektóre z nich posiadają ogromną rzeszę fanów – inne mają wąską (ale oddaną) grupę miłośników, zaś jeszcze inne dopiero co pojawiły się na rynku i czekają na to, by zdobyć rozgłos! Dla ułatwienia, banankowi specjaliści stworzyli specjalne listy gier, na których można znaleźć tytuły należące do konkretnego gatunku – dzięki temu mamy szansę na poznanie gier, o których istnieniu wcześniej nikt nam nie powiedział. Na portalu znajdziemy także fora, które skupiają miłośników konkretnych gier. Można się na nich wymieniać doświadczeniami i wzajemnie wspierać, a w przypadku gier z opcją multiplayer – szukać kompanów do wspólnej rozgrywki. Pamiętaj, że rejestracja na Banankach jest dziecinnie prosta i całkowicie darmowa – nie spotkasz się tutaj z żadnymi ukrytymi opłatami!
Zobacz sam https://www.bananki.pl/

Jak sobie zagrasz, tak się wzbogacisz

No dobrze, ale gdzie w tym wszystkim nagrody i zarabianie? Zaufaj nam – to bardzo proste. Jeżeli chcesz zdobyć fantastyczne nagrody, musisz po prostu grać! W grach, w które grasz i które testujesz, masz do wykonania wiele zadań. Kiedy udaje Ci się z sukcesem zakończyć kolejną misję, pokonać armię przeciwników lub zdobyć następny poziom, otrzymujesz wypłatę w wirtualnej walucie – banankach. Kiedy uznasz, że posiadasz już wystarczająco dużo środków, możesz udać się do „sklepu” i wymienić swoje bananki na doładowania do gier, skiny do CS:GO, profesjonalny sprzęt dla graczy i wiele innych, cennych nagród. Warto również polubić i obserwować portal na Facebooku – znajdziesz tutaj liczne konkursy, w których również można zdobyć fantastyczne przedmioty. Nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo – czuwają nad nim najlepsi specjaliści. Poza tym, na chwilę obecną Bananki.pl rozdały swoim użytkownikom nagrody o łącznej wartości 381 558 złotych – Ty również możesz zatem otrzymać od nas wartościowy prezent. Jako, że zależy nam na tym, aby społeczność zadowolonych graczy była coraz liczniejsza, za polecanie portalu również można otrzymać bananki – przykładowo, uzyskasz aż +10% bananków zdobytych przez zaproszoną aktywną osobę przez trzysta dni! Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje hobby zostało wreszcie docenione – trafiłeś w idealne miejsce. Dzięki Banankom nikt już nie będzie mógł Ci powiedzieć, że „ciągle grasz, a nic z tego nie masz”.

Pozwól nam hojnie się wynagrodzić!
Naszą liste gier zobaczysz tutaj https://www.bananki.pl/gry/