Home > artykuł sponsorowany > Gamehag.com – za co można otrzymać nagrody?

Gamehag.com – za co można otrzymać nagrody?

Popularność gier online stale rośnie, a strony, które umożliwiają dostęp do przeróżnych tytułów w taki sposób, cieszą się dużym zainteresowaniem. Gamehag.com to strona internetowa, która wzięła sobie za cel umożliwienie graczom szybkiego dostępu do darmowych gier. Jest to o tyle interesujące w tym przypadku, że użytkownicy mogą również liczyć na interesujące nagrody. W dodatku sami wpływają na to co otrzymają i kiedy. Za co można otrzymać nagrody na Gamehag.com i jak je zdobyć?

Kilka słów o stronie

Gamehag.com to jeden z portali internetowych, który udostępnia szerokiej społeczności graczy liczne tytuły gier. Mogą w nie zagrać za darmo. Dostęp do gier jest możliwy nie tylko na komputerze stacjonarnym, ale również na urządzeniach mobilnych. Twórcy poszli bowiem z duchem czasu i stworzyli specjalną aplikację mobilną, która umożliwia zarówno swobodne granie w gry, jak i udzielanie się na forum. Dostęp do strony jest zatem prosty i wygodny także dla korzystających z tabletu czy swojego smartfona. Na Gamehag.com można nie tylko grać w ciekawe gry, lecz również zarabiać na tym – zbierając specjalne Kamienie Dusz, które można później wymieniać na różne nagrody. Na Gamehag.com nagrody za granie w gry online są bardzo zróżnicowane i każdy użytkownik sam decyduje co najbardziej go interesuje. Kamienie Dusz są zaś specjalnie wymyślonymi przez twórców talizmanami, stworzonymi do ochrony wiedźm przed zagładą. Zbierając je, można im pomóc!

Nagrody za granie w gry online

Na stronie z grami można zdobyć Kamienie Dusz przede wszystkim po prostu grając w gry i wykonując specjalne misje w konkretnych grach. Prawidłowe wykonanie zadań sprawia, że gracz otrzymuje konkretną, ustaloną wcześniej liczbę Kamieni Dusz. Zgromadzenie dużej ich ilości pozwala wymieniać je na późniejsze nagrody – przeróżne bonusy, jak karty podarunkowe, klucze do gier czy licencje premium. W przypadku wymienionej strony – Gamehag.com – nagrody za granie w gry online trafiają na konto użytkownika również jeśli wykorzystuje aplikację mobilną i w ten sposób zbiera Kamienie Dusz.

Nagrody za uczestnictwo w forum

Kamienie Dusz mogą być przyznawane użytkownikom także za udzielanie się na forum portalu. Ocenianie artykułów innych użytkowników, pisanie artykułów samodzielnie – można za to zgarnąć dodatkowe talizmany. Trzeba tylko pamiętać o pisaniu ich w odpowiedni, estetyczny i kulturalny sposób. Niezgodne z regulaminem treści są oczywiście zabronione – zakładamy jednak, że nikt z czytających nie chciałby wrzucić na portal z grami czegoś niewłaściwego. Zebrane kamienie nie mają zaś terminu ważności – można zbierać dużą ich liczbę, żeby wymienić je później na jakąś szczególną nagrodę, zamiast tracić na coś drobnego. Warto dodać, że nagrody mogą trafić na konto również dzięki zwycięstwie w konkursie. To sposób żeby zdobyć coś specjalnego, a nie tracić tych Kamieni Dusz, które aktualnie już się posiada. Dzięki temu można je odłożyć na późniejszy moment, zbierając jeszcze więcej.

Zobacz Gamehag.com – nagrody za granie w gry online.