Home > Mobilne > Dzięki tej obudowie dodasz do swojego iPhone’a Androida!

Dzięki tej obudowie dodasz do swojego iPhone’a Androida!

Marzyłeś o korzystaniu z Androida na iPhonie? Firma ESTI Inc. jakiś czas temu wystartowała z kampanią na Kickstarterze, która pomoże sfinansować obudowę do smartfona od Apple, która nie tylko będzie posiadać Androida, ale może również Ubuntu i duży ekran AMOLED.

Projekt Eye to urządzenie wyposażone w 5-calowy ekran AMOLED Full HD, 3 GB pamięci operacyjnej, 16 GB pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD (maksymalna pojemność: 265 GB) oraz ośmiordzeniowy układ MediaTek Helio P20 z grafiką Mali-T880 MP2 900MHz. Ten smartfon zakładany na smartfon rozszerzy specyfikację iPhone’a o gniazdo słuchawkowe, które z najnowszą generacją zniknęło z jego obudowy. Informacja ta może ucieszyć wielu użytkowników tego sprzętu. 

Firma poinformowała, że po przekroczeniu progu 500 tysięcy dolarów zamieni planowaną baterią 2800 mAh na 10 000 mAh, a otrzymując 3 miliony uzupełni swój sprzęt o Ubuntu pracujące obok Androida 7.1. Warto zauważyć, że projekt Eye posiadać będzie podwójny slot na karty SIM. Osobom chcącym posiadać to urządzenie polecamy do wzięcia udziału w kampanii.

Źródło: Phone Arena