Home > Gry > Conan Exiles trafia na Steam pod kategorię „Wczesny dostęp”

Conan Exiles trafia na Steam pod kategorię „Wczesny dostęp”

„Połączenie Rusta, ARK i uniwersum Conana” – komentują gracze, „Gra Conan Exiles nie jest kolejną, pustą grą z otwartym światem.” – piszą twórcy, ale czy Conan Exiles nie okaże się kolejnym „skokiem na kasę”?

Conan Exiles zadebiutował  31.01.2017, a mimo to ma już ponad 1200 recenzji. Na Steam grę odczucia graczy co do gry są „mieszane”, znaczy to tyle że z tych 1200 graczy około 700 postanowiło „zrecenzować” grę po zagraniu w nią łącznie dwóch godzin. Serwery gry były przeciążone, a dla niektórych zupełnie nie działały. Jak źle by nie było trzeba się chyba trochę wstrzymać z oceną tak rozbudowanej gry, do tego w Early Access.

„Gra Conan Exiles nie jest kolejną, pustą grą z otwartym światem. Świat Conana ma własną, bogatą historię, która pozwoli ci odkrywać tajemnice pradawnych cywilizacji i na ich zgliszczach zbudować własne dziedzictwo.” czytamy na Steam, miejmy nadzieję że Conan Exiles nie okaże się klapą, póki co wszystko wygląda dobrze i dość interesująco.

Produkcja studia Funcom jest do kupna za 29.99€ na platformie Steam w wersji standardowej. Studio przygotowało dla „prawdziwych barbarzyńców” coś bardziej rozbudowanego – Barbarian Edition, zawierający między innymi koszulkę Conan Exiles, siedem komiksów, podręcznik do gry fabularnej Conan, zniżkę na serwery PingPerfect i kilka mniejszych upominków.

Gabriel Marcin Owoc