Home > Newsy > Alcatel prezentuje smartfona 3L z potrójnym aparatem

Alcatel prezentuje smartfona 3L z potrójnym aparatem

TCL ogłosiło właśnie rozpoczęcie sprzedaży smartfona Alcatel 3L (2020). Urządzenie Wyposażone w potrójny aparat z matrycą główną 48 Mpix, będzie dobrym sposobem na wejście w świat zaawansowanej fotografii mobilnej. Za sprawą wydajnych podzespołów, w postaci ośmiordzeniowego procesora, pamięci w konfiguracji 4/64 GB oraz wydajnej baterii 4000 mAh, nowy model powinien sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Obecność modułu NFC i certyfikacji Google pozwoli ponadto cieszyć się możliwością płatności zbliżeniowych HCE z każdego banku wspierającego to rozwiązanie.

Potrójny aparat wspierany przez SI

Możliwości wyrażania kreatywności za pomocą zdjęć i filmów wykonanych inteligentnym potrójnym aparatem Alcatela 3L (2020) są nieograniczone. 48-megapikselowy sensor główny wykorzystuje technologię łączenia pikseli 4-in-1 oraz przysłonę F/1.8, dzięki czemu radzi sobie doskonale nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Dwa dodatkowe aparaty to 5 Mpix z ultraszerokokątnym obiektywem 115°, który świetnie sprawdza się w fotografii krajobrazowej, a także 2 Mpix makro, który pozwala złapać ostrość nawet z niewielkiej odległości. Twoje sesje zdjęciowe będą jeszcze przyjemniejsze dzięki algorytmom sztucznej inteligencji, które rozpoznają 22 rodzaje scenerii i obiektów, a także dobiera do nich idealne ustawienia oraz optymalizację obrazu. Na froncie znalazł się aparat 8 Mpix z doświetleniem LCD, dzięki któremu Alcatel 3L (2020) jest idealnym wyborem dla każdego fana selfie.

Dobra wydajność

Nawet najbardziej wymagające zadania, jak streaming filmów w wysokiej rozdzielczości, robienie zdjęć 48 Mpix czy granie w gry 3D, to łatwizna dla Alcatela 3L (2020) dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi wspieranemu przez 4 GB pamięci RAM. Bateria o pojemności 4000 mAh to moc na przynajmniej dzień radości z wszystkich funkcji tego wyjątkowego urządzenia.

Na obudowie Alcatela 3L (2020) znalazł się dodatkowy, fizyczny klawisz – dla łatwego dostępu do Asystenta Google.  Bądź o krok do przodu, dzięki sugestiom i przypomnieniom zawsze, gdy ich potrzebujesz. Po prostu powiedz „Hej Google” lub naciśnij przycisk Asystenta Google, aby rozpocząć.

Alcatel 3L (2020) może również spełniać rolę zbliżeniowej karty płatniczej. Obecność modułu NFC pozwala na płatności HCE przy wykorzystaniu Google Pay lub wielu aplikacji bankowych dostępnych w zasobach sklepu Google Play.

Wyrafinowany design, który wpada w oko

Rdzeniem dla projektu Alcatela 3L (2020) był, jako najważniejszy element, immersyjny wyświetlacz HD+ Vast Display o przekątnej 6,22 cala. Format 19:9 pozwala, aby duża przekątna, wraz ze wszystkimi swoimi zaletami, była jednocześnie możliwa do zamknięcia w kompaktowej obudowie.

Alcatel 3L (2020) jest już dostępny w cenie 599 zł, w kolorach czarno-niebieskim oraz szarym.