Home > artykuł sponsorowany > 5 rzeczy, na które najczęściej wydawana jest szybka pożyczka

5 rzeczy, na które najczęściej wydawana jest szybka pożyczka

Ponad 1,2 mln przyznanych pożyczek o łącznej wartości 7,8 mld złotych – to liczby, które najdobitniej pokazują rozmiary polskiego rynku pożyczek online. Polacy już dawno zakochali się w możliwości uzyskania łatwej gotówki przez internet. Trudno się temu dziwić, szybka pożyczka ma wiele zalet – mało formalności, natychmiastowa wypłata i coraz atrakcyjniejsze oprocentowanie. Sprawdźmy jednak, na co najczęściej wydawane są pieniądze pożyczone w internecie. Oto 5 przykładów, takich rzeczy.

1.    Remont mieszkania

Każdy, kto chociaż raz zabierał się za remont mieszkania doskonale wie, z jakimi się to wiąże kosztami. Materiały budowlane, meble, a przede wszystkim ekipa remontowa to często wydatek rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niewiele osób posiada takie oszczędności, by sfinansować remont z własnych pieniędzy, dlatego chętnie sięgają one po szybkie pożyczki.

2.   Naprawa samochodu

Równie kosztowna potrafi być naprawa samochodu. O ile remont można jeszcze zaplanować, a tyle awaria samochodu najczęściej zaskakuje. Potrzeba wówczas szybkiego zastrzyku gotówki, szczególnie jeśli auto jest naszym jedynym środkiem transportu. Z pomocą przychodzi wówczas szybka pożyczka, która ląduje na koncie klienta już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku.

3.   Sprzęt elektroniczny

Właśnie wyszedł nowy telefon, o którym marzysz a Ty nie masz pieniędzy na jego zakup? Nic straconego! Wystarczy skorzystać z opcji szybkiej pożyczki przez internet – pieniądze trafią na Twoje konto po kilku minutach, a na spłatę zobowiązania masz od 30 dni aż do kilku miesięcy. Wszystko zależy od wariantu, na który się zdecydujesz.

4.   Wakacyjne podróże

Kto nie lubi podróżować? Każdy marzy o przynajmniej jednym wyjeździe w ciągu roku. Niestety jego sfinansowanie wielokrotnie bywa kłopotliwe, szczególnie jeśli po drodze przytrafią się niespodziewane wydatki. Między innymi dlatego, wiele firm pożyczkowych ma w okresie wakacyjnym dla swoich klientów specjalne oferty szybkich pożyczek z atrakcyjnym oprocentowaniem. To doskonały sposób na pokrycie kosztów zagranicznej wycieczki.

5.   Na pokrycie rachunków

Szybka pożyczka sprawdzi się również do pokrycia bieżących wydatków. Każdemu może się przecież przytrafić słabszy miesiąc, w którym wypłata jest odrobinę mniejsza niż zawsze lub nieplanowane wydatki wyczyściły do końca domowy budżet. Dodatkowa gotówka pomoże w opłaceniu rachunków za media, gaz, prąd telefon i telewizję, a na jej spłatę dostaniesz minimum kilkanaście dni.